Hakemlerimize görev var

Basketbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Elazığ Bölgesi B-Klasman Teknik Komiserleri’nden Kayahan Topal'a Osmaniye Gençlik – Fenerbahçe Maçı’nda görev verdi

Hakemlerimize görev var
Spor

 Basketbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Elazığ Bölgesi B-Klasman Teknik Komiserleri’nden Kayahan Topal'a Fenerbahçe maçında görev verdi.

MHK tarafından Yapılan atama sonuçlarına göre B-Klasman Teknik Komiserlerden İhsan Çolak ve B Klasman Hakemlerden Taner Şeker 29 Ekim Çarşamba günü Adana Adnan MenderesSpor Salonu’nda oynanacak olan Bayanlar 1.Lig karşılaşması Adana Aski – Edirnespor mücadelesinde görev alacaklar.

*Hakemlerimizin maçları…

Yine Elazığ Bölgesi B-Klasman Teknik Komiserleri’nden Kayahan Topal da Bayanlar 1.Ligi’nde 1 Kasım Cumartesi günü Osmaniye de oynanacak olan Osmaniye Gençlik – Fenerbahçe karşılamasını izleyecek. B Klasman Hakemleri’nden Taner Şeker ise hafta sonunda Ankara'da ikinci maçına çıkacak, cumartesi günü saat 16.00 da Mamak Belediyesi Spor Salonu’nda oynanacak olan Mamak Belediyesi-Mersin Büyükşehir Belediyesi Erkekler 2. Lig karşılaşmasında Yardımcı Hakem olarak sahada yer alacak.

Öte yandan A Klasman Basketbol hakemlerinden Sertan Kırklar ise Beko Basketbol Ligi’nde oynanacak olan Banvit – Ted Kolejliler maçını idare edecek.

C Klasman hakemlerinden Murat Pozan ve Fatih Bozkurt ise üniversiteler liginde oynanacak olan Fırat Üniversitesi – İstanbul Üniversitesi maçını idare ettikten sonra, 3. Lig’de Kayseri de hafta sonu oynanacak olan Pozan Kayseri Melikgazi Belediyespor – Çorlu Belediyespor maçına çıkacak, Bozkurt ise yine 3. Lig müsabakasında Mersin Basketbol – Yakın Doğu Üniversitesi mücadelesini yönetecek.

  • Etiketler

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.