Hamit Ayden Gelişim Semineri’ne başvurular sürüyor

20 Haziran’da yapılması planlanan zorunlu gelişim seminerine Pro Lisans haricindeki diğer tüm lisanslı antrenörlerin katılması zorunlu…

Hamit Ayden Gelişim Seminerine başvurular sürüyor
Spor

TÜFAD Elazığ Şubesi Tarafından bu yıl 20 Haziran’da yapılacak olan Hamit Ayden Gelişim Semineri’ne başvurular devam ediyor…
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Elazığ Şubesi tarafından 2 yılda bir zorunlu olarak düzenlenen ve bu yılki programa Elazığspor’un eski futbolcularından Hamit Ayden’in isminin verildiği gelişim seminerine başvurular internet üzerinden yapılacak.  20 Haziran Çarşamba günü 09.00-17.00 saatleri arasında Fırat Üniversitesi Mustafa Temizer Konferans Salon’unda yapılacak olan Hamit Ayden Gelişim Semineri’ne katılmayan antrenörlerin 2 yıl süreyle takım çalıştıramayacakları bildirildi.
TÜFAD Elazığ Şubesi’nden alınan bilgilere göre, zorunlu gelişim seminerinde Türkiye Futbol Federasyonu eğitmenlerinden Mehmet Ekşi ve Namet Ateş’in ise antrenörlerle sunum yapacakları bildirildi. Öte yandan, Pro Lisans haricindeki diğer tüm lisanslı antrenörlerin katılımının zorunlu olduğu seminerde, teorik çalışmalar üzerinde de durulacak.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.