‘Her zaman Elazığspor’un yanında olacağım’

Gazetemizi ziyaret eden AK Parti Elazığ Milletvekili ve Milletvekili Adayı Metin Bulut genel kurulda hayırlı bir yönetimin oluşması temennisinde bulundu…

Her zaman Elazığsporun yanında olacağım
Spor

Seçim çalışmaları kapsamında gazetemizi ziyaret eden AK Parti Elazığ Milletvekili ve Milletvekili Adayı Metin Bulut olağanüstü genel kurulda hayırlı bir yönetimin oluşması temennisinde bulunarak, Elazığspor’un yönetiminin kim olduğuna bakmadanher türlü desteği vereceklerini söyledi.
Elazığlılığı ve Elazığsporluluğunun tartışmaya açık bir konu olmadığına vurgu yapan Bulut; “Bizi ilgilendiren Elazığspor. Biz her türlü desteği sağlarız.” dedi.
Milletvekili Bulut’un açıklamaları şöyle; 

Osman bey şahit...
“Elazığspor konusunda şahsım bununla ilgili bir talihsizlik yaşadı. Benim söylemediğim, hiçbir zaman ağzıma almadığım ve konuşmadığım bir söylem benim tarafımdan söylenmiş gibi dile getirildi. Bugün o toplantıda olanlardan biride Osman Bey’di (Altungök). Osman Bey de bu konunun en yakın şahitlerinden bir tanesi. Hiçbir siyasi partinin, hiçbir ilin milletvekili ilin spor kulübünün kapatılmasıyla alakalı bir şey söylemez. Malatya modeli konuşuldu, farklı şeyler konuşuldu. Orada Belediye başkanımızla konuşuldu, diğer milletvekili arkadaşlarımız konuştu. Neticede bizim o gün öyle bir toplantıda olmuş olmamız Elazığspor’u dert edindiğimizin göstergesi. Biz o gün Elazığspor’un geleceğini konuşmak, içinde bulunduğu sıkıntıları konuşmak için öyle bir toplantı yaptık. Canımız yandığı için öyle bir toplantıdaydık. Daha sonra kontrolsüz bir twet, bildiğiniz gibi sosyal medya kontrolsüz bir alan sanki böyle bir şey konuşmuşum gibi lanse edildi. Ben o günden beri aslında bir açıklama yapma gereksinimi de duymadım. Bir milletvekili kendi iliyle ilgili Elazığsporluluğunu tartışamaya açmaz ki. Kim bizden daha fazla Elazığsporlu, kim bizden daha Elazığlı. Ben bu ilin milletvekiliyim. Ama ne zaman baktımki bu konu siyasi malzeme sözkonusu yapılıyor. Siyasi malzeme haline dönüştürülüyor. O zaman çıktık bir takım açıklamalarda da bulunduk. Taraftarlarımızla da bir araya geldik.”

Bizi ilgilendiren Elazığspor…
“Evet, yakın zamanda bir gelen kurul olacak. Bir yönetim boşluğu var. İlk oturum 15 Haziran’da, 2. Oturum ise sanıyorum 22 Haziran’da. Hayırlı bir yönetim oluşmasını temenni ediyoruz. Kim gelirsegelsin biz o zamanda açık çek vermiştik. Bugünde aynı desteği vereceğimizi söylüyoruz. Bize ne düşerse her zaman hazırız. Yakın zamanda elektrik borcu için Aksa’ylabir görüşme yaptık. Borcun ötelenmesi konusunda Şahin Bey’in bir talebi oldu. Genel müdürle konuştuk. Bir siyasetçinin yapabileceği türde ne kadar destek olursa biz Elazığspor’un yönetiminin kim olduğuna bakmayız. Bizi ilgilendiren Elazığspor. Biz her türlü desteği sağlarız. Borcu yapılandırıp, kulübünde taahhüdünü yerine getirmesi durumda açtıracağız inşallah. Takibini yapıyoruz.”

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 2

  • Cemil | 11 Haziran 2018 19:01

    Elazığsporun en büyük düşmanı sensin Metin. Elazığspor kapatılsın diyen sen değilmisin Metin. Neden yalan söylüyorsun. Sana ve Akepeye oy yok Metin.

  • Cemil | 11 Haziran 2018 19:01

    Elazığsporun en büyük düşmanı sensin Metin. Elazığspor kapatılsın diyen sen değilmisin Metin. Neden yalan söylüyorsun. Sana ve Akepeye oy yok Metin.

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.