Hülya Berktaş Bingöl'e olimpiyat ödülü

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından her yıl verilen Türkiye Fair Play Ödülleri bu sene de sahiplerini buldu.

Hülya Berktaş Bingöl  39e olimpiyat ödülü
Malatya
Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından her yıl verilen Türkiye Fair Play Ödülleri bu sene de sahiplerini buldu.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi tarafından örnek davranış sergileyen sporculara verilen Fair Play Ödülleri düzenlenen törenle sahiplerine verildi.

Ataköy’deki Olimpiyatevi’nde düzenlenen törende İnönü Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde Dr. Öğretim Görevlisi olarak görev yapan Hülya Berktaş Bingöl de ödülünü aldı.

Bingöl, Sportif Fair Play Tanıtım Dalında ödüle layık görüldü.

Ataköy’deki Olimpiyatevi’nde düzenlenen törene TMOK Başkanı Uğur Erdener, TMOK Fair Play Komisyonu Başkanı Erdoğan Arıpınar, Yunanistan Olimpiyat Komitesi Başkanı Spyros Capralos, Türkiye Halter Federasyonu Başkanı Tamer Taşpınar, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila ve TMOK yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Gecede bir konuşma yapan Hülya Berktaş Bingöl, aldığı ödülün spora hizmet noktasında kendisini daha da kamçılayacağını belirtti.

Oldukça gururlu ve mutlu bir gecede geçirdiğini belirterek sözlerine başlayan Bingöl, “Öncelikle bu ödülü almamda beni teşvik eden herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu gurur anlatılmaz yaşanır. Bir spor insanı olarak Türk sporuna hizmet edeceğime tüm değerlerim adına söz veriyorum” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.