İbrahim Gök: ‘Destek vermeye devam edeceğim’

İsmi bir süre Elazığspor kulüp başkanlığı için anılan Av. İbrahim Gök, yaptığı açıklama ile Elazığspor’dan dışarıdan destek vereceğini ve adaylığını söz konusu olmadığı belirtti.

İbrahim Gök  Destek vermeye devam edeceğim
Spor

İsmi bir süre Elazığspor kulüp başkanlığı için anılan Av. İbrahim Gök, yaptığı açıklama ile Elazığspor’dan dışarıdan destek vereceğini ve adaylığını söz konusu olmadığı belirtti.

Elazığspor Başkanlığı'na aday olduğu konuşulan Av. İbrahim Gök, açıklamalar yaptı
Son günlerde sosyal medya üzerinden ismi bir hayli fazla geçen Av. İbrahim Gök, yine sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla böyle bir durumun söz konusu olmadığını belirtti.
Gök'ün sosyal medya hesabından yaptığı değerlendirme şöyle;
"Üzerinde yaşamaktan gurur duyduğum aziz şehrim Elazığ’da ve bu şehrin ortak değeri ve hassasiyeti olan Elazığspor’umuzun bu şehirde yaşayan herkesin ortak sevdası ve ortak paydası olan bir değerdir. Elazığspor üzerinde farklı hesap ve düşüncelerin yapılamayacağı bu şehirde yaşayan herkesin bilmesi gerekmektedir.
Elazığspor her türlü polemiğin ve tartışmanın aracı olmaktan uzak, başarılarının ve şampiyonluğunun öznesi olan bir takım olmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle Elazığspor’da mevcut yönetim ve başkanı Hacı Murat Yümlü’nün istifasıyla boşalan Elazığspor başkanlığına bu güne kadar hiçbir şekilde aday olmadım.
Şahsıma bu görevi yakıştıran ilimiz yetkililerine ve spor kamuoyuna en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan sonrada bu ilin bir evladı olarak Elazığspor’umuza haricen maddi ve manevi destek vermeye devam edeceğim."
 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • Ahmet | 23 Temmuz 2018 09:16

    Seçim meydanlarında bir tane vekil efendi elektrik borcunu ödediğini söylemişti ve Elazığsporun sahibi bizleriz demişti. Hani nerde. Oy almak için sahtekarlık yapan, yalan söyleyen siyasileri iyi tanıyın eyyyy Elazığ halkı. Dün seçim meydanlarında atıp tutan sahtekarlar bugün sus pus oldular lağım deliklerinde saklanıyorlar. Ama bu millete müstehak, gelecek seçimde yine bu sahtekarları Milletvekili yaparız, hak ediyoruz bizler bu sahtekarları. Durmak yok yola devammmmmmmmmm. Helal sana yedirdiğimiz karpuz kabukları eyyyy sahtekar yalancılar. Sizler yalan söyleseniz de bizler size oy vermeye devam edeceğiz. Çünkü biz aptallar sizin gibi sahtekarları hak ediyoruz.

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.