İl Özel İdare D.Bakır Grubu’nda

U-17 Futbol Ligi’nde il şampiyonu olan temsilcimiz Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakalarında mücadele edecek…

İl Özel İdare D Bakır Grubunda
Spor

2017 - 2018 sezonu U17 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Müsabakaları 75 ilden 127 takımın katılımıyla gerçekleşecek.
7-10 Haziran tarihlerinde altışar takımdan 19 grubun ve beş takımdan bir grubun, 8-10 Haziran tarihlerinde ise dörder takımdan iki grubun bulunduğu turnuvanın karşılaşmaları İstanbul, Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir, Sakarya, Bartın, Kütahya, Manisa, Aydın, Isparta, Afyonkarahisar, Kırıkkale, Çankırı, Amasya, Giresun, Sivas, Mersin, Hatay, Kahramanmaraş, Diyarbakır, Siirt ve Ardahan olmak üzere 22 grup merkezinde oynanacak.
1 Kademe müsabakaları sonunda grup birincisi olacak 22 takım, dört merkezde 2. Kademe müsabakalarını oynayacak ve gruplarını birinci tamamlayacak dört takım final müsabakalarına katılmaya hak kazanacak.

İl Özel İdare’ye güçlü rakipler…
U17 Futbol Ligi’nde il şampiyonu olan Elazığ İl Özel İdare, 1. Kademe maçlarına 7-10 Haziran tarihlerinde Diyarbakır Grubu’nda çıkacak. Temsilcimizin rakipleri şöyle; Şanlıurfa Karaköprü Belediye, Mardin Kızıltepe Belediye, Siirt Kartalspor, Bingöl 12 Çolikspor ve Bitlis 1514.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.