İletişim öğrencileri mezun oldu

Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı mezuniyet töreni yapıldı.

İletişim öğrencileri mezun oldu
Elazığ Güncel

Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni, Fırat Üniversitesi Kesik Köprüde bulunan İletişim Fakültesi Amfi Salonunda yapıldı.
Düzenlenen mezuniyet törenine, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Cebeci, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Aydın Çelik, İnsani ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sadettin Tonbul, Öğretim üyeleri, mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.
İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Aydın Çelik, dereceye giren öğrencileri tebrik ederek, iletişim alanında yeni öğrencileri mezun etmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.
Mezuniyet töreninde konuşan Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ ise genç iletişimcilere seslenerek, “Üniversitenizle ve eğitim gördüğünüz hocalarınızla asla bağlarınızı koparmayınız.  Bu gurur gününüzü tüm kalbimle kutluyor, hepinizi gözlerinizden öpüyorum.” diye konuştu.
Mezuniyet Töreni programı, başarı belgeleri ve dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesinin ardından kep atma töreni ile son buldu.  
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.