İstanbul’da Elazığ’ın potansiyeli tanıtıldı

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan Elazığ’ın kümelenmeye doğru giden yapı sektörünün tanıtımı için fuarın önemli bir fırsat sunduğunu ifade etti.

İstanbulda Elazığın potansiyeli tanıtıldı
Elazığ Güncel

Bu yıl 41’incisi düzenlenen İstanbul Yapı Fuarına katılan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan ile Meclis Başkanı Ahmet Yaşar Elazığ’ın yapı sektöründeki potansiyeli ve üretimi hakkında fuar katılımcıları ile profesyonel alıcıları bilgilendirerek tanıtım faaliyeti gerçekleştirdiler.
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan Elazığ’ın kümelenmeye doğru giden yapı sektörünün tanıtımı için fuarın önemli bir fırsat sunduğunu ifade etti.
Başkan Arslan fuar hakkında yaptığı değerlendirmede, “Bine yakın ulusal ve uluslararası firmanın katıldığı ve yapı kimyasalları, yalıtım malzemeleri, cephe kaplamaları, çatı kaplamaları, beton, bölme duvar, aydınlatma, asansör, asma tavan sistemleri, enerji ve daha pek çok ürün grubunun tanıtıldığı bu önemli prestij fuarda ilimizin de tanıtımı yapılmıştır. Meclis Başkanımız Sayın Ahmet Yaşar ile şahsımın yönetiminde yer aldığımız firmalarımız fuarda açtığı stantlarla hem kendi ürünlerini hem de ilimizin tanıtımını yapmışlardır. İlimiz özellikle son yıllarda yapı malzemeleri üretiminde çok önemli gelişmeler göstermeye başlamış ve bu sektörde kümelenmeye doğru gitmektedir. Açılan iki standımızda ilimizdeki yapı malzemeleri üretimleri hakkında katılımcılara ve profesyonel alıcılara gerekli bilgilendirmeler yapılmış ve yoğun ilgi görmüştür” dedi. 
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.