Kale tecrübeli eldivene emanet

Bordo-Beyazlı Futbol Komitesi transfer görüşmesi için Elazığ’a davet ettiği tecrübeli eldiven ile yeniden anlaşma sağladı…

Kale tecrübeli eldivene emanet
Spor

Bordo-Beyazlı ekibimiz, geçen sezon forma giyen isimlerle yeniden anlaşmaya devam ediyor.
İç transferde şuana kadar Adem Alkaşi, Mehmet Yiğit, Emre Öztürk, Kadir Bekmezci ve Orhan Şam gibi isimlerle anlaşma sağlayan Elazığspor Futbol Komitesi transfer görüşmesi için Elazığ’a davet ettiği tecrübeli eldiven ile de yeniden anlaşma sağladı…
Yaklaşan yeni sezon öncesi transfer yasağını henüz kaldıramayan Elazığspor, geçen sezon Bordo-Beyazlı formayı giyen kaleci Soner Şahin ile 1 yıllık anlaşmaya vardı. 
Transfere ilişkin olarak Elazığspor Kulübü’nden, “Kulübümüz, geçen sezonda takımımızda forma giyen kaleci Soner Şahin ile yeniden anlaşmaya varmıştır. Transfer komitemizin gerçekleştirdiği görüşmeler sonucunda Soner Şahin ile 1 yıllık sözleşme imzalanmıştır. Soner Şahin’e bordo-beyaz forma altında başarılar dileriz” açıklaması yapıldı. Tecrübeli file bekçisi geçtiğimiz sezon Elazığspor kalesini 19 maçta korudu.
 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • El_aziz | 16 Ağustos 2018 08:33

    Neden yapılmış olan bu transferlerde oyunculara ve menejerlere verilecek olan paralar ve sözleşme detayları kamuoyu ile paylaşılmıyor. Biz taraftarlar olarak bu transferlere yapılan harcamaların içeriklerini bilmek en dogal hakkımız diye düşünüyorum. Artık birşeyler gizli kapaklı yapılmasın.

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.