Kaptan, yeni yönetimden haber bekliyor

TFF tarafından verilen süresi Cuma günü dolan ve fesih hakkı elde eden Mehmet Yiğit herhangi bir ödeme yapılmazsa sözleşmesini fesih edecek…

Kaptan  yeni yönetimden haber bekliyor
Spor

Alacakları ödenmediği için TFF’ye başvurarak serbest kalma hakkını elde eden Elazığspor takım kaptanı Mehmet Yiğit, Başkan Mehmet Parlakyıldız’dan haber bekliyor. Mehmet Yiğit’in teklif yapılmaması durumunda sözleşmesini feshedeceği öğrenildi.
Son 3 sezondan buyana Elazığspor’da forma giyen kaptan Mehmet Yiğit’in alacakları ödenmediği için TFF’ye yaptığı başvuru sonuçlandı.
Elazığspor’a ödeme yapması için süre veren TFF, herhangi bir ödeme yapılmaması nedeniyle Mehmet Yiğit’in serbest kalmasını kararlaştırdı.
Kongre sürecinde olması sebebiyle muhatap bulamayan fakat çok sevdiği takımından kopmak da istemeyen Mehmet Yiğit’in henüz sözleşmesini feshetmediği öğrenildi. Alınan bilgilere göre Mehmet Parlakyıldız başkanlığındaki yeni yönetim kurulundan haber beklediği öğrenilen Mehmet Yiğit’in, teklif gelmesi durumunda ilimize dönerek yönetimle masaya oturacağı ve anlaşma zemini arayacağı bildirildi. Elazığspor ile 1 yıl da sözleşmesi bulunan Mehmet Yiğit’in, herhangi bir talep gelmemesi durumunda mukavelesini feshedeceği ve kendisine gelen teklifleri değerlendirmeye alacağı haber merkezimize gelen bilgiler arasında.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.