Karadağ, Yılın En'i ödülüne layık görüldü

AK Parti Erzurum Milletvekili aday adayı Arif Karadağ, Anadolu Gençlik Zirvesi adlı Yılın En'leri programında ödüle layık görüldü. İletişim, ulaşım ve turizm sektörlerinde ticari faaliyetleri bulunan Karadağ, 'Erzurum'da böylesine anlamlı bir ödüle layık görülmüş olmak beni çok mutlu etti' dedi.

Karadağ  Yılın En  39i ödülüne layık görüldü
Erzurum
AK Parti Erzurum Milletvekili aday adayı Arif Karadağ, Anadolu Gençlik Zirvesi adlı Yılın En’leri programında ödüle layık görüldü. İletişim, ulaşım ve turizm sektörlerinde ticari faaliyetleri bulunan Karadağ, “Erzurum’da böylesine anlamlı bir ödüle layık görülmüş olmak beni çok mutlu etti” dedi.

Ödülünü Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı’nın elinden alan Karadağ, “Erzurum için hizmet bizim için gururdur, kıvançtır. Allah bu güzel memlekete inşallah siyaset mecrasında da hizmet etme fırsatını bizlere lutfeder” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.