Karataş ve Çelik açıklama yapacak

Elazığspor Eski Başkanı Sedat Karataş ve 2. Başkanı Karahan Çelik kameralar karşısına geçerek son günlerde ortaya atılan ve kendilerini de ilgilendiren konulara ilişkin açıklamalarda bulunacaklar.

Karataş ve Çelik açıklama yapacak
Spor

Elazığspor’da sular durulmuyor. Yaklaşık 2 haftalık süre boyunca başkanlık koltuğunda oturan destek görmediği gerekçesi ile görevinden istifa eden Hacı Murat Yümlü’nün istifa açıklamasında ortaya attığı iddialar Elazığspor camiasını harekete geçirirken, iddiaların hedefinde bulunan Eski Başkan Sedat Karataş ve 2. Başkan Karahan Çelik basın toplantısı düzenleyecek.
Kameralar karşısına geçmeye hazırlanan Başkan Karataş ve 2. Başkan Çelik haklarında ortaya atılan iddialara ve kendileri hakkında konuşulan konulara ilişkin değerlendirmelerde bulunacaklar.
Eski yönetici Yusuf Demirtaş’ın sahibi olduğu Otel’de düzenlenecek basın toplantısında kamuoyuna açıklamalarda bulunacak olan Karataş ve Çelik,  özellikle Hacı Murat Yümlü’nün bağışlar konusunda ortaya koyduğu yazılı belgeler hakkında da iddialara yanıt verecekler.
Saat 15.00’da düzenlenecek basın toplantısında yine futbolcuların eskiye dönük alacakları konusunda da bilgilendirme yapılacak.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.