Karataş’tan duygusal veda: 'Hakkınızı hela edin'

Cumartesi günü gerçekleşen Elazığspor Genel Kurulunda aday olmayarak başkanlık görevini bırakan Elazığspor Başkanı Sedat Karataş bir veda mesajı yayınladı.

Karataştan duygusal veda   Hakkınızı hela edin
Spor

Elazığspor Genel Kurulunda aday olmayarak başkanlık görevini bırakan Elazığspor Başkanı Sedat Karataş bir veda mesajı yayınladı...
Açıklamasında oluşan şartlar gereği Elazığspor’un zarar görmemesi için yeniden aday olmadığını belirten Karataş taraftardan helallik istedi.
Kapanmak üzere olan bir kulübü hem ligde tutan hem de borç yükünü büyük oranda azaltan Başkan Karataş’ın açıklaması şöyle: “25 Mayıs 2016 tarihinde başladığım Elazığspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini bıraktığımı büyük Elazığspor Camiası ile paylaşmak istiyorum. Görevde bulunduğum süre içerisinde kulübümüz birçok başarıya imza attı ve kulüp tarihinde birçok ilkleri gerçekleştirdi.Göreve geldiğimiz günden bu yana Elazığspor’un hedefleri olan bir kulüp haline gelmesi, şehrin tanıtımına katkı veren bir marka olması gerektiğine inandım.Şahsım adına bu başarı dolu süreci Yönetim Kurulu Başkanı olarak yönetmekten heyecan, mutluluk ve gurur duydum. Büyük çoğunluğu bizim dönemimizden önce oluşmuş borçlarının büyük bir kısmının ödeyerek kulübümüzü kapanmaktan kurtardık. Bu doğrultuda gücümüz yettiğince yarım asırlık çınarı ayakta tutma çabası içerisinde olduk. Hamd olsun ki bunu da başardık.
Ne var ki, oluşan koşullar Elazığspor Yönetim Kurulu Başkanlığına aday olmamamı gerektirdi.Elazığsporumuzun menfaatlerini göz önünde tutarak, kulübümüzün zarar görmemesi adına yaşanan olumsuz olaylara karşı bazen sessiz kalmayı tercih ettik. Elbette gelecekte bu süreç daha net algılanacak ve yapılan her şeyin Elazığspor için olduğu görülecektir. Şahsım olarak her zaman Elazığspor’un emrindeyim. Elazığspor’a olan sevgim hiçbir zaman azalmayacaktır.Çıktığımız bu yolda benimle beraber yürüyen, acımıza ve sevincimize ortak olan kader birliği yaptığım arkadaşlarıma ve görev sürem boyunca bizleri gönüllerinden ihraç etmeyen Elazığ halkına ve büyük Elazığspor taraftarlarına teşekkür ediyorum.Elazığspor’dan bir kuruş alacağım yoktur. Emeklerimiz Elazığspor’umuza feda olsun. Varsa hakkımız helal olsun. Hakkınızı helal edin. Allah’a emanet olun…

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.