Kayıcı ziyaretlerini sürdürüyor

Türkiye Kickboks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sedat Acar’la birlikte Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk’ü ziyaret etti.

Kayıcı ziyaretlerini sürdürüyor
Spor

11 Temmuz tarihine kadar sürecek olan Türkiye Kick Boks Şampiyonası için Elazığ'a gelen Türkiye Kick Boks Federasyonu ve WAKO Avrupa As Başkanı Salim Kayıcı, Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Sedat Acar ile birlikte Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk’ü ziyaret etti.
Ziyarette Kayıcı’ya Fırat Üniversitesi Spor Bilimleri Akademisi Dekanı Doç. Dr. Mustafa Karadağ, Kick Boks Federasyonu Genel Sekreteri Harun Demir, Milli Takım Antrenörü Abdullah Alan ve Genel Koordinatör Hüseyin Şahbaz da eşlik etti.
5 bine yakın sporcunun katıldığı ve 11 Temmuz'da sona erecek müsabakalara katılan sporcular arasından milli takımın belirleneceğini ifade eden Federasyon Başkanı Kayıcı, sporcuların konaklamalarında ve organizasyonda destek sağlayan Milli Eğitim Müdürü Gürtürk’eplaket vererek desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Müdür Gürtürk de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Böyle büyük bir organizasyonun ilimizde yapılıyor olması bizler için mutluluk verici bir durum. Elazığ’a gelen sporcularımızın konaklamaları için tüm okul pansiyonlarımızı seferber ettik. Milli Eğitim camiası olarak her zaman sporcularımızın yanındayız. Üzerimize düşen ne varsa yerine getirmeye hazırız" diye konuştu.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.