Kaymakam Yazıcı'dan taziye ziyareti

Diyarbakır'ın Hani ilçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şaban Arda Yazıcı, Terkan karayolunda meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden eski Kuyular Belde Belediye Başkanı Ahmet Tarhan'ın taziyesine katılarak acılı ailesine başsağlığı diledi.

Kaymakam Yazıcı  39dan taziye ziyareti
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Hani ilçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şaban Arda Yazıcı, Terkan karayolunda meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden eski Kuyular Belde Belediye Başkanı Ahmet Tarhan’ın taziyesine katılarak acılı ailesine başsağlığı diledi.

Hani ilçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şaban Arda Yazıcı, Terkan karayolunda yaşanan trafik kazasında hayatını kaybeden Kuyular eski Belde Belediye Başkanı Ahmet Tarhan’ın acılı ailesine taziye ziyaretinde bulunarak başsağlığı diledi. Beraberinde protokol üyeleriyle taziyeye katılan Kaymakam Yazıcı’yı, Tarhan’ın babası, ailesi, yakınları ve köy muhtarı karşıladı.

Burada yaptıkları ziyarette taziye evinde okunulan duanın ardından kısa bir açıklama yapan Yazıcı, “Önceki gün Terkan Karayolu üzerinde yaşanan elim trafik kazası sonucu eski Başkanımızı maalesef kaybettik. Yaşanan talihsiz kazada yaşamını yitiren eski Başkanımıza Allah’tan rahmet sizlere sabır diliyorum” dedi.

Tarhan ailesi ise, acılı günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan Kaymakam ve Belediye Başkanı Şaban Arda Yazıcı’ya teşekkür etti.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.