Kongrede aday var mı? 

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 18 Mayıs’ta yapılacak olan Elazığspor Kongresi öncesinde açıklamalarda bulundu.

Kongrede aday var mı
Spor

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 18 Mayıs’ta yapılacak olan Elazığspor Kongresi öncesinde açıklamalarda bulundu. Yanılmaz, “Ben olsam böyle yapardım diyen herkese 18 Mayıs’ta Elazığspor kongresi açık” dedi.

Elazığspor’da 18 Mayıs’ta yapılacak olan Kongrede mevcut yönetimin devam edip etmeyeceği belirsizliğini korurken, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’dan Kongre öncesinde ilk açıklama geldi. 
Önemli açıklamalarda bulunan Elazığ Belediye Başkanı Yanılmaz, Elazığsporun eski yönetimine teşekkür ederek, “Elazığsporumuz çok zor bir süreçlerden geçti ve zor süreçte olmasına rağmen ligde güzel mücadeleler verdi. Play Off’a kalma ihtimalimizde vardı. Birkaç maçta tam gol atacağınız anda gol yiyebiliyorsunuz. 18 Mayıs’ta Elazığspor kulübü bir kongreye gidiyor. Ben bundan önce yönetimi tebrik ediyorum. Güzel çalışmalara imza attılar. 18 Mayısta yönetim değişir mi değişmez mi bilmiyorum ama 2018-2019 yılına Elazığsporun çok güzel hazırlanması lazım. Hazırlıklara başladı mı bilmiyorum. Futbolcu transferi başladı. Bizimde önümüzdeki yıl hangi yönetim olursa olsun hedef şampiyonluk olmalı hedef süper lig olmalı. Elazığspora da yakışan budur. Elazığspor kamburunu büyük oranda attı. Peki, hala bitmiş midir? Hayır, tamamen bitmedi. Dolayısıyla yeni gelecek yönetimin bu bilinçte olması lazım ve Elazığsporun üzerindeki kamburu atıp Elazığsporu rahat bir konuma getirecek olan bir yönetim olması gerektiğine inanıyorum ”dedi. 
 

‘Faydalı Olmak istiyorum’ diyen herkese kongre açık!..
Elazığspora faydası olabilecek herkesi kongreye davet eden Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, “Şu andaki yönetim devam eder mi etmez mi bilmiyorum, farklı bir yönetim gelir mi gelmez mi bilemiyorum. Ancak bazen duyarız ben olsam böyle yapardım diyen herkese kapı açık. Elazığsporun faydası çıkarı herkesin şahsi çıkarlarının ötesindedir. Bu kulübe destek olmak istiyorum, destek olmak istiyorum veya kulübün yönetiminde olup bilgimle kulübe faydalı olmak istiyorum diyen herkese bir şans doğmuş oldu. İnşallah herkesi 18 Mayısta kongrede görmek istiyorum. İnşallah güzel ve olumlu sonuçlar çıkar” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.