Kritik toplantı bugün

İrfan Yumakgil Başkanlığı’nda pazartesi günü yapılması planlanan ve Elazığspor’un kaderini belirleyecek yönetim kurulu toplantısı bugün saat 19:00’a ertelendi… 

Kritik toplantı bugün
Spor

Gençlerbirliği’ne 3-1 mağlup olarak bu sezona kötü bir başlangıç yapan ve halen daha galibiyetle tanışamayan Tetiş Yapı Elazığspor’da yönetimin yapması beklenen kritik toplantı ertelendi.
Kanal Fırat’ta yayınlanan maraton programına telefonla bağlanarak yöneticilerin istifalarının cebinde olduğunu ancak yönetim kuruluyla bir toplantı daha gerçekleştireceklerini ifade eden Başkan İrfan Yumakgil’in dün öğlen saatlerinde kulüp tesislerinde yöneticilerle masaya oturması bekleniyordu. Göreve devam edip etmeyeceklerini ifade eden Başkan Yumakgil’in yöneticilerle yapacağı istişare toplantısının ertelenme gerekçesi ise kulüpten yapılan yeni bir açıklamayla ortaya çıktı.
Konuyla ilgili olarak Tetiş Yapı Elazığspor Kulübünden yapılan açıklamada; Yönetim Kurulu üyelerinin çoğunluğunun il dışında olması sebebiyle toplantının Çarşamba günü saat 19.00’a ertelendiği ifade edildi.
 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • El_aziz | 19 Eylül 2018 11:08

    Ortada ne olduğu belirsiz bir yönetim var ancak haftada 3 kez yönetim kurulu toplantısı yapıyor. Amcacığım bırak şu kulubü yaw. Kendi yönetimindeki arkadaşların bile kaç gündür istifa et diye sesleniyor ama sen neyin peşindeysen artık kulubün yakasını bırakmıyorsun

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.