Küçük vali belediye başkanından park ve geri dönüşüm çalışması sözü aldı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri dolayısıyla Erzincan Valisi Ali Arslantaş, görevini bir günlüğüne Güllüce Köyü İlkokulu 4.sınıf öğrencisi Sıla Arıncı'ya devretti. Bir günlüğüne vali olan Sıla Arıncı, beldelerine park ve geri dönüşüm ile ilgili çalışmalar yapılmasını istedi.

Küçük vali belediye başkanından park ve geri dönüşüm çalışması sözü aldı
Erzincan
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri dolayısıyla Erzincan Valisi Ali Arslantaş, görevini bir günlüğüne Güllüce Köyü İlkokulu 4.sınıf öğrencisi Sıla Arıncı’ya devretti. Bir günlüğüne vali olan Sıla Arıncı, beldelerine park ve geri dönüşüm ile ilgili çalışmalar yapılmasını istedi.

Güllüce Köyü İlkokulu öğrencileri, İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün ve öğretmenleri ile birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Vali Ali Arslantaş’ı makamında ziyaret etti. 4.sınıf öğrencisi Vali Sıla Arıncı, makama oturarak, isteklerini sıraladı.

Çocuk Vali Sıla Arıncı istek ve projelerini Vali Ali Arslantaş’a iletti. Çocuk Vali Sıla Arıncı daha sonra telefonla Yaylabaşı Belediye Başkanını arayarak taleplerini kendisine iletti. Belediye başkanından park sözü ve geri dönüşüm ile ilgili çalışma yapılması sözünü alan Sıla Arıncı, Erzincan Valisi Ali Arslantaş’a da teşekkür etti.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.