Lice Kaymakamı ve Belediye Başkanı Abdulkadir Çelik görevine başladı

Diyarbakır'ın Lice İlçesi kaymakamı ve Belediye Başkanı Sinan Başak'ın tayini dolayısıyla İçişleri Bakanlığınca Lice İlçe Kaymakamlığı ve Belediye Başkan Vekilliğine görevlendirilen Abdulkadir Çelik görevine başladı.

Lice Kaymakamı ve Belediye Başkanı Abdulkadir Çelik görevine başladı
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Lice İlçesi kaymakamı ve Belediye Başkanı Sinan Başak’ın tayini dolayısıyla İçişleri Bakanlığınca Lice İlçe Kaymakamlığı ve Belediye Başkan Vekilliğine görevlendirilen Abdulkadir Çelik görevine başladı.

İçişleri Bakanlığı tarafından Kastamonu Ağlı Kaymakamlığından Lice İlçe Kaymakamlığı ve Belediye Başkan vekilliğine görevlendirilen Abdulkadir Çelik görevine başladı. Görevine Başlaması dolayısı ile bir dizi ziyaret gerçekleştiren Çelik, ilk olarak Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nu ziyaret etti. Ardından Diyarbakır Büyükşehir Belediye başkanı Cumali Atilla’yı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.