Lice ve Bismil'den Başkan Atilla'ya Ziyaret

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, İçişleri Bakanlığınca Lice İlçe Kaymakamlığı ve Belediye Başkan Vekilliğine görevlendirilen Abdülkadir Çelik'le Bismil Kaymakamlığı ve Belediye Başkan Vekilliğine görevlendirilen Kerem Süleyman Yüksel'i makamında ağırladı.

Lice ve Bismil  39den Başkan Atilla  39ya Ziyaret
Diyarbakır
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, İçişleri Bakanlığınca Lice İlçe Kaymakamlığı ve Belediye Başkan Vekilliğine görevlendirilen Abdülkadir Çelik’le Bismil Kaymakamlığı ve Belediye Başkan Vekilliğine görevlendirilen Kerem Süleyman Yüksel’i makamında ağırladı.

Kastamonu Ağlı Kaymakamlığından Lice İlçe Kaymakamlığı ve Belediye Başkan Vekilliğine görevlendirilen Abdülkadir Çelik ile Kastamonu Taşköprü Kaymakamlığından Bismil Kaymakamlığı ve Belediye Başkan Vekilliğine görevlendirilen Kerem Süleyman Yüksel, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla’yı ziyaret etti. Çelik ve Yüksel ile makam odasında bir süre görüşen Başkan Atilla, belediyelerin çalışmalarıyla ilgili istişarede bulundu. Başkan Atilla, Çelik ve Yüksel’e yeni görevlerinde başarılar diledi.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.