Liglere Katılım Tarihleri Açıklandı

Türkiye Basketbol Federasyonu, Türkiye Basketbol Ligleri için son katılım tarihlerini açıkladı.

Liglere Katılım Tarihleri Açıklandı
Spor

Türkiye Basketbol Federasyonu Ligler Direktörlüğü yaptığı açıklamayla 2018-2019 sezonu Türkiye basketbol liglerine katılım tarihlerini açıkladı.
Takımların lige katılımlarının sağlanarak sözleşme, lisans, tescil vb işlemlerinin başlatılabilmesi için, son başvuru tarihi belirlendi. Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ile Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin son katılım tarihi, 13 Temmuz Cuma günü mesai bitimine kadar, Türkiye Basketbol Ligi, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi ve Türkiye Basketbol İkinci Ligi için son katılım tarihleri ise 20 Temmuz Cuma günü mesai bitimine kadar olarak açıklandı.
Kulüplerin, 2018-2019 sezonunda liglerde yer alabilmeleri adına, belirtilen tarihe kadar evraklarını tamamlayarak TBF Ligler Direktörlüğü'ne başvuruda bulunmaları gerektiği bildirildi.
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde mücadele eden ve geçen sezon play-off oynama şansı yakalayan temsilcimiz Elazığ İl Özel İdarespor'un, 2018-2019 sezonunda ligde mücadele edebilmesi için 20 Temmuz Cuma günü mesai bitimine kadar başvurusunu yapması gerekiyor. 
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.