Mahallelere yeni parklar yapılıyor

2018 yılı içerisinde yapılan 24 parka 3 yeni park eklenecek. 3 parkın yapımı sürdürülürken yapılan planlamaya göre 10 parkın yapımına da kısa sürede başlayacak

Mahallelere yeni parklar yapılıyor
Elazığ Güncel

Elazığ’da yeni park alanlarının yapımı devam ederken mevcut park, dinlenme alanları ile spor aletlerinin bakım ve onarımları sürdürülüyor.
2018 yılı içerisinde yapılan 24 parka 3 yeni park eklenecek. 3 parkın yapımı sürdürülürken yapılan planlamaya göre 10 adet parkın yapımına da kısa sürede başlayacak. 
Bu kapsamda ekipler Çaydaçıra, Ataşehir Mahalleleri ve Yeniköy’de gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde oyun parkı yetersiz olan alanlara yeni oyun parkları yapılarak vatandaştan gelen isteklere cevap veriliyor.
Çocukların ve yetişkinlerin sosyal yaşantısını hareketlendirmek amacıyla, Elazığ Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü eskimiş, kullanılmaz hale gelmiş parkların bakım, onarımına devam ederken mahallelerde uygun bulunan alanlara da yeni çocuk parklarının yapımını sürdürüyor.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.