Malililerin kafası karışık

Elazığspor, Malili futbolcuları Moussa Bagayoko ve İdrissa Diarra’yı elinden kaçırmak üzere.

Malililerin kafası karışık
Spor

Elazığspor, Malili futbolcuları MoussaBagayoko ve İdrissaDiarra’yı elinden kaçırmak üzere. İspanya Ligi’nden teklif alan futbolcular, mutsuz olduklarını ileri sürüp takımdan ayrılmak istiyor.

Elazığspor’un tavsiye üzerine Mali’den getirdiği ve U-21 Ligi’nde oynadıkları futbolla büyük beğeni kazanan futbolcuları MoussaBagayoko ile İdrissaDiarra, Elazığspor’da yaşanan belirsizlikten dolayı kafaları karışmış durumda. 
Tecrübe kazanmaları için U-21 takımına gönderilen 20 yaşındaki yıldız adayı futbolcuların Elazığspor’damutsuz olduklarını ileri sürdükleri öğrenildi.
Alınan bilgilere göre MoussaBagayoko ve İdrissaDiarra’nınmenajerininElazığ’a geldiği ve kendilerine İspanya Ligi’nden teklif olduğunu ilettiği bildirilirken, Elazığspor’da profesyonel yapılmayı bekleyen futbolcuların bu gelişme üzerine kafalarının karıştığı ve ayrılmak istedikleri kaydedildi. Özellikle yarım sezonda attığı 17 golle Elazığspor U-21 Takımı’na büyük katkı sağlayan MoussaBagayoko, Elazığspor’a önemli paralar kazandırabilecek bir futbolcu olarak gösterilirken, Bagayoko ve Diarra’nın takımdan ayrılmaları Bordo-Beyazlı temsilcimiz için büyük bir kayıp olacak. Sezonun son maçının ardından iki futbolcu için değerlendirme yapan Altyapı Koordinatörü Mehmet Kaplan, yönetime profesyonel yapılmaları için rapor verdiğini aktarırken, Elazığspor Yönetim Kurulu’nun İspanya’dan gelen teklifler üzerine bu konuda aceleci davranarak MoussaBagayoko ile İdrissaDiarra’ya imza attırması bekleniyor.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.