Mehmet Ağar Elazığ'a geliyor

İçişleri ve Adalet eski Bakanı Mehmet Ağar AK Parti 3. sıra milletvekili adayı Zülfü Tolga Ağar’a destek olmak için yarın Elazığ’da olacak.

Mehmet Ağar Elazığ a geliyor
Siyaset

İçişleri ve Adalet eski Bakanı Mehmet Ağar AK Parti 3. sıra milletvekili adayı Zülfü Tolga Ağar’a destek olmak için yarın Elazığ’da olacak.
Mehmet Ağar 24 Haziran Milletvekilliği seçiminde AK Parti Elazığ milletvekili adayı olarak gösterilen Zülfü Tolga Ağar’ın seçim çalışmalarında yanında olmak, Elazığlılar ve Elazığlı seçmenle bir arada olup hasret gidermek için yarın Elazığ’a gelecek.
Mehmet Ağar 12.30’da Havaalanında karşılanacak olan Mehmet Ağar, karşılama töreninin ardından AK Parti binasına geçecek. Mehmet Ağar, Ak Parti Milletvekili adayı oğlu Zülfü Tolga Ağar ile birlikte vatandaşlarla kucaklaşacak, esnaf gezi programına katılacak.
İçişleri ve Adalet eski Bakanı Mehmet Ağar’ın yarın Elazığ’a gelişi hakkında gazetemize açıklamada bulunan Elazığ eski Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, Mehmet Ağar’ın Elazığ’a  gelişinin Elazığlılara eski günlerdeki gibi heyecan verdiğini belirtti.
 “Mehmet Ağar ismi pozitif bir enerjidir. Elazığ bunu geçmiş dönemde her zaman hissetmiştir” diyen Selmanoğlu: “Sayın Mehmet Ağar, Elazığ’da Türk siyasi tarihine geçen bir mücadele örneği göstermiş bir liderdir. Bağımsız olarak Elazığ’dan milletvekili olmuş ve tek başına aldığı oyla Türk siyasi tarihinde bir rekor kırmıştır. Elbette bunu Elazığlılarla samimi kucaklaşması, Elazığ’ın Sayın Ağar’a sevgiyle yaşamıştır. Elazığ her dönemde Ağar ismine güvenmiş,Sayın Mehmet Ağar da  bu güveni karşılıksız bırakmamıştır.” dedi
Mehmet Ağar’ın Elazığ sevdasının tartışılmaması gerektiğini anlatan Selmanoğlu: “Sayın Ağar’ın Elazığ sevgisi başkadır, o Elazığlıların yüreğinde taht kurmuş, gönüllerini anılmış ender siyasetçilerden biridir. Elazığlıların Ağar sevgisi öyle fazladır ki, Mehmet Ağar bu sevgiyle Elazığlılığını perçinlemiştir. Böyle gagko yüreğin evladı Zülfü Ağar da Elazığ’ın hizmetkarı ve tam bir Elazığlı olduğunu Elazığlılara gösterecektir.” dedi.
Mehmet Ağar ile birlikte Ak Parti Milletvekili adayı Zülfü Tolga Ağar’ın hizmet heyecanının daha da şahlanacağını söyleyen Selmanoğlu şunları söyledi: “Yarın Elazığ ile kucaklaşmaya gelen Mehmet Ağar, sevgili oğlu vekil adayımız Tolga Ağar ile birlikte Elazığ’a o hizmet heyecanını tekrar yaşatacaktır, daha da şahlandıracaktır diye inanıyorum. Geçmişte Elazığspor’un içinde bulunurken Sayın Ağar bu güzel enerjisini Elazığspor’da hissettirdi, Elazığspor’un ilk Süper Lige çıktığı yılları vatandaşlarımız hatırlar. Şehir içindeki şehir dışındaki Ağar’ın pozitif enerjisini kimse unutmadı. Sayın Mehmet Ağar’ın bu pozitif enerjisi,insanı hizmete daha güzel işler yapmaya teşvik ediyor”

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.