Mehmet Duman’a onur ödülü

Feridun Yıldız 1. Geleneksel Spor Adamları Ödül Gecesi’nde ASDG Elazığ Şube Başkanı Mehmet Duman da ödüle layık görüldü.

Mehmet Dumana onur ödülü
Spor

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Malatya Şubesi’nin düzenlemiş olduğu Malatyaspor’un eski futbolcularından merhum Feridun Yıldız 1. Geleneksel Spor Adamları ödül programı Malatya’da 25 Nisan Çarşamba günü büyükşehir nikâh dairesi toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca’nın yanı sıra Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Genel başkanı İbrahim Erdoğan, Genel Başkan Yardımcısı Ömer Aydoğdu, genel merkez yönetim kurulu üyesi Mehmet Dumanda katıldı. 
Elazığ ASGD şubesi adına Sami Türkmen ile SebahaddinÇakılcıoğlu’nun da hazır bulunduğu gecede, Malatya Büyükşehir Belediye Başkan yardımcılarının yanı sıra Malatya Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü, Malatya TSO Başkanı, PötürgeBelediye Başkanı, Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ile çok sayıda sivil toplum kuruluşunun yanı sıra Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, teknik heyet ve futbolcular, Adil Gevrek de hazır bulundu. Toplantıda çok sayıda spor adamları ödüle hak kazanırken, Takım halinde birinci lige yükselen Malatya Ampute futbol takımı ile Malatyaspor futbol takımı da ödülünü almış oldu. Evkur Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut yılın Teknik Direktörü ödülüne layık görülürken, KhalidBoutaibyılın futbolcusu ödülünü aldı. Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek yılın kulüp başkanı ödü’lüne layık görülürken yaptığı konuşmada sporun barış ve kardeşlik olduğunu, Malatyaspor’daki başarının da yönetimsel olarak güven ve arkadaşlık olgusunun üst seviyede olmasından kaynaklandığını söyledi. Gecede ASDG Elazığ Şube Başkanı Mehmet Duman da ödüle layık görüldü.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.