Mehmet Sekmen, ‘Elazığspor’un problemlerinin çözümü için hazırız’

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, “Elazığspor’un imdadına Erzurum yetişti” başlıklı haberimizin ardından yazılı açıklama yaptı. 

Mehmet Sekmen  Elazığsporun problemlerinin çözümü için hazırız
Spor

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, “Elazığspor’un imdadına Erzurum yetişti” başlıklı haberimizin ardından yazılı açıklama yaptı. 
Başkan Sekmen, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, Elazığspor’un problemlerinin çözümü Erzurum’un her daim hazır olduğuna dikkat çekti.
Elazığspor’un içerisinde bulunduğu durumu öğrenmesinin ardından Elazığlı bir iş adamından destek talebinde bulunduğunu vurgulayan Sekmen, “Elazığ ve Erzurum birbirine sıkı ve güçlü bağlarla kenetlenmiş Anadolu’nun iki seçkin şehridir. Süper Lig yolunda Dadaşları bağrına basan Elazığ’ın bizlerle ayrı bir gönül bağı vardır. Arkadaşlarımız Elazığspor ile ilgili durumu bize aktardığında biz de konuyu İstanbul’da yaşayan ve isminin açıklanmasını istemeyen Elazığlı işadamı bir kardeşimize bildirdik. Sağ olsun o da bizi kırmayarak Elazığspor’a karınca kararınca maddi bir destekte bulunarak, takımın Erzurum’daki kamp masraflarını üstlenmiştir. Elazığlı kardeşlerimize saygı ve sevgilerimi sunuyor, Elazığspor’un içinde bulunduğu problemlerin çözümü için Erzurum’un her daim hazır olduğunu bu vesileyle ifade etmek istiyorum.” ifadelerini kullandı.
 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • Mustafa ülkü | 20 Temmuz 2018 19:01

    Milleti seçimden önce kandırıp, elazığspor üzerinden oy toplama ve Elazığ halkına şirin gözükme hevesiyle hareket eden başta metin bulut olmak üzere terbiyesizce hareket eden ucuz ve günü kurtarma düşüncesiyle iş yapmaya çalışan sizlere yazıklar olsun. Sizler daha ilinizin profesyonel bir takımına bile destek olamıyorken hangi vizyonla bu ilin sorunlarını çözüp katkı sağlayacaksınız? Siz en iyisi seçimden seçime gelip gövde gösterisi yapın milletin sırtını sıvazlayıp oyunuzu alıp gidin nasıl olsa bu millette sizde istikrarlısınız. Ne kadar etiksizlik o kadar köfte...

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.