Mehmet Yiğit 3 kez kızardı

Spor Toto 1. Lig’de 2017-2018 futbol sezonunun en hırçın takımı Tetiş Yapı Elazığspor oldu.

Mehmet Yiğit 3 kez kızardı
Spor

Spor toto 1. Lig’de 2017-2018 futbol sezonunun krat raporu açıklandı. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından açıklanan istatistiklere göre, geride kalan sezonda ligin en hırçın takımı Elazığspor oldu. Açıklanan verilere göre Elazığspor sezonu 8 Kırmızı, 75 de Sarı Kart ile tamamlarken, Grand MedicalManisaspor ile 6 Kırmızı, 74 sarı kart gördü.
Adanaspor, Akın Çorap Giresunspor, Eskişehirspor, Gaziantepspor ve Ümraniyespor kulüpleri ise sezonu 5’er Kırmızı Kart ile tamamladılar. Öte yandan Adana Demirspor’a 2017-2018 futbol sezonunda Kırmızı Kart çıkmazken, Mavi-Şimşekler sezonu 84 sarı kart ile tamamladılar. 8 Kırmızı kart ile sezonun en hırçın takımı olan Elazığspor’un en agresif ismi ise 3 Kırmızı, 6 da Sarı Kart gören Mehmet Yiğit oldu. Mehmet Yiğit’i 8 Sarı, 1 Kırmızı Kart ile Alpaslan Öztürk izlerken, Ahmet Aras, Fatih Serkan Kurtuluş, Kadir Bekmezci ve Murat Akça ise 1’er Kırmızı Kart gören diğer 4 isim oldu. Lig geneline bakıldığında geride bıraktığımız sezonda hakemler toplamda 1456 kez Sarı, 35 kez de Kırmızı kartına başvurdu.
 

  • Etiketler

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.