MHP İspir İlçe Başkanlığı'nda bayramlaşma programı (Düzeltme)

Milliyetçi Hareket Partisi İspir İlçe Başkanlığı tarafından bayramlaşma programı düzenlendi.

MHP İspir İlçe Başkanlığı  39nda bayramlaşma programı  Düzeltme
Erzurum
Milliyetçi Hareket Partisi İspir İlçe Başkanlığı tarafından bayramlaşma programı düzenlendi.

Bayramlaşma programına MHP Erzurum Milletvekili adayı Serhat Kılıç, MHP İlçe yönetimi ve vatandaşlar katıldı.

Milletvekili adayı Serhat Kılıç, “15 Temmuz’da güçlü bir Türkiye’yi yok etmek için çalışan gruplar bugün de Cumhur ittifakına zarar vermek için aramıza nifak tohumları ekmeye çalışmaktadır. Bizler elbette ki bunlara fırsat vermeyeceğiz. 15 Temmuz hain darbe girişimi esnasında nasıl ki bir bayrak altında toplandıysak, 24 Haziran’da da aynı ruh ve azimle birlikte olacağız. Vatan, millet ve bayrak için ne gerekiyorsa yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Dün başımızdan aşağı bomba yağdıranlar bugün Cumhur ittifakından rahatsız olmaktalar, çünkü güçlü bir Türkiye’de hain emellerine hizmet edemeyecekler. Kim nasıl hayal kurarsa kursun, kim ne yaparsa yapsın Allah’ın izniyle büyük Türkiye’nin, güçlü Türkiye’nin inşası durdurulamaz bir niteliğe bürünmüştür” dedi.

Milletvekili adayı Serhat Kılıç, MHP İlçe Başkanı Salih Başkapan ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra İspir Devlet Hastanesi’nde yatan hastaları ziyaret etti.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.