MHP’de devir teslim töreni gerçekleşti

MHP İl Başkanı Oğuzhan Demir’in milletvekili aday adayı olmasının ardından boşalan koltuğa düzenlenen devir teslim töreniyle Semih Işıkver oturdu. 

MHPde devir teslim töreni gerçekleşti
Elazığ Güncel

MHP İl Başkanı Oğuzhan Demir’in milletvekili aday adayı olmasının ardından boşalan koltuğa düzenlenen devir teslim töreniyle Semih Işıkver oturdu. 
Milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa eden Oğuzhan Demir, başkanlığı Semih Işıkver’e teslim etti.
Düzenlenen devir teslim töreninde yeni başkan Işıkver’e hayırlı olsun temennisinde bulunan Demir, “Yeni il başkanımızın çok büyük hizmetler yapacağını ve başarılı işlere imza atacağını bilmenin manevi huzuru içindeyim. Tekrardan tüm teşkilat başkanlarına ve yönetim kurulu üyelerimize bu güne kadar ki hizmet süremde şahsıma verdikleri değerden dolayı teşekkür ediyorum ve haklarını helal etmelerini istiyorum. Var ise bende haklarımı teşkilattaki tüm dava arkadaşlarıma helal ediyorum. Çıktığım bu meşakkatli yolda desteklerini bekliyorum. Yeni il başkanımıza Elazığ İl Başkanlığı görevini devrediyorum. Sayın il başkanımızdan beklentilerimiz yüksek olup, başaracağından da eminiz.” ifadelerini kullandı
Yeni Başkan Semih Işıkver ise, “Bu mukaddes görevi şahsıma layık görmesi maksadıyla öncelikle genel başkanımız Devlet Bahçeli’ye ardında da yönetim kurulundaki arkadaşlarıma teşekkür ederim. Rabbim bizlere ay gökte kaldıkça aksakallıların, ağzı Kur’an-ı Kerimli anların, bacıların niyazlarıyla can bulmuş göreve hayırlı eylesin.” açıklamasında bulundu.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.