MHP’den 'Efsane' buluşma

MHP milletvekili adayları seçim çalışmaları kapsamında Elazığspor Efsaneler Taraftar Grubu’yla biraraya geldi…

MHPden  Efsane  buluşma
Spor

Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili adayları seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. MHP Elazığ milletvekili adayları Oğuzhan Demir, Fahir Şaşmaz, Mesut Aksan ve İl Başkanı Semih IşıkverElazığspor Efsaneler Taraftar Grubu’nu ziyaret etti. Ziyarette Efsaneler Taraftar Grubu Başkanı Serkan Çayır ve Tribün Lideri Ferhat Çiçek ile taraftarlar, siyasileri ağırladı.
Ziyarette konuşan MHP Milletvekili Adayı Oğuzhan Demir, Elazığspor’u siyasete alet etmeyeceklerini belirterek; “Akşamın bu saatinde bizleri kabul eden efsaneler grubu başkanlarımıza ve taraftarlarımıza saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum. Sağ olsunlar, var olsunlar. Elazığspor’u siyaset üstü bir kurum olarak görüp kurumsal kimliğini muhafaza edebilecek kalıcı gelirlerini elde etmek, haklarını savunmaktadır.” dedi.

Fahir Şaşmaz; “Elazığspor Elazığ’ın bir marka değeridir’’
Elazığspor’un Elazığ için bir değer markası olduğunu vurgulayan Fahir Şaşmaz ise; ”Öncelikle bu sıcak ve nazik karşılamanızdan dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Anayasamızın değişmez ve değiştirilmesi dahi teklif edilemez olan üç tane maddesi var. Elazığ içinde değiştirilmesi, müdahale edilmesi, teklif dâhil edilmeyecek birisi de Elazığspor’dur.  Bu kuruma kimse ne laf söyleyebilir nede bu konuda bir yorum yapabilir. Elazığspor, Elazığ’ın bir değeri, bir markasıdır. Elazığspor geliştiği sürece Elazığ’da gelişecektir, esnafta kalkınacaktır. Elazığspor’un hem bir manevi boyutu var hem de bu Elazığspor’a destek veren gençlerin bir gaye uğruna her zaman fedakârca uğraşarak, yerin geldiğinde ıslanarak, üşüyerek verdikleri o emeğin karşılığının da olması gerekiyor Elazığspor takımımızın başarılı olması açısından. Bu konuda elimizden gelen her şeyi, her türlü desteği vermeye razıyız. Seçilip buraya geldiğimizde buradan size söz veriyorum elime makbuz alıp tek tek iş adamlarını gezmeye razıyım.’’ ifadelerini kullandı.

Mesut Aksan; “Elazığspor’un Çok Önemli Bir Yeri Var”
Ülkücü hareketin bütün mensuplarıyla Elazığspor’un yanında olacağını belirten Mesut Aksan;” Bir kardeşiniz bir ağabeyiniz olarak sizleri saygıyla selamlıyorum. Bu saatte bu coşku ve enerjiniz göğsümüzü kabartıyor. Elazığımızın çok kıymeti ve değeri var. Ama tartışma götürmeksizin en ulusal ve uluslararası bazdaElazığspor’un çok önemli bir yeri var. Ülkücü hareketin ve Milliyetçi Hareketin mensupları olan bizler Elazığspor’u tamamen siyasetin dışına çıkartarak Elazığ’ın marka değerine halel getirmeksizin sportif faaliyetleriyle ve Elazığımızın yüz akı olarak eski konumuna yeniden getirebilmektir. Maddi problemleri konusunda ise ülkücü hareket bir taraftarmış gibi bütün mensuplarıyla sizin yanınızda yer almanın sözünü veriyor. Kamuoyu oluşturma amacı varsa ülkücü hareket il başkanıyla, adaylarıyla mensuplarıyla bir taraftar edasıyla sesini gür çıkarma sözü veriyor. Elazığ ve Elazığspor hakkını savunmak durumu söz konusu olduğunda ülkücü hareket kişisel çıkarlarını bir yana bırakıp tamamen faris duygularla sizin yanınızda yer alma sözünü ve taahhüdünü ortaya koyuyor.’’ diye konuştu.

Semih Işıksever; “Daha Güçlü Bir Elazığspor İçin Güçlü MHP”
Daha güçlü bir Elazığspor için güçlü MHP Elazığ diyen MHP il başkanı Semih Işıkver ise; ”Kahir ekseriyet ülkücü olan bir toplulukta her ne kadar farklı düşünceden kardeşlerimizde olsa ortak paydamız Elazığ diyerek yürüyoruz. Elazığ’da bilinç düzeyi en yüksek, sokağı en iyi bilen, toplumum en iyi tanıyan, karşısında bir kişi konuştuğunda yalan mı doğru mu söylediğini en iyi anlayan yer Elazığspor tribünleridir.  Ben samimiyetle sizlerden şunu istiyorum, Milliyetçi Hareket Partisi de bizlerin yanımızda olsun. Bizde Elazığsporu savunurken, bu kavgada taraf olurken arkamızda bir güç hissedelim diyorsanız bu seçimde bizlere destek vereceksiniz. Tribünün yüzde yüz oyunu istiyorum. Daha güçlü bir Elazığspor için güçlü MHP güçlü Elazığ diyorum. Bizim Elazığspor sevdamız bakidir seçim süreçleri biter bizleri gene tribünde görürsünüz. İlla ki gönlümüzün bir yerinde Elazığspor’u bulursunuz.  Bizim siyasetle ilgili olmadığımız dönemlerimizi de tribün liderleri çok iyi bilir bizleri onlara sorabilirsiniz. Allah’ın izniyle ben sizlerin yanınızda olacağımın garantisini veriyorum inşallah bundan sonra beraberiz.’’ Şeklinde konuştu. Daha sonra siyasiler taraftarlarla sohbet ederek fikir alışverişinde bulundular.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.