MHP’nin Elazığ’da ilk aday adayı Çiçek oldu

MHP içerisinde geçmiş dönemde il başkanlığı yapan Raif Çiçek’in oğlu Mustafa Bahadır Çiçek, milletvekili aday adayı olduğunu duyurdu.

MHPnin Elazığda ilk aday adayı Çiçek oldu
Elazığ Güncel

Milliyetçi Hareket Partisi içerisinde geçmiş dönemde il başkanlığı yapan Raif Çiçek’in oğlu Mustafa Bahadır Çiçek, milletvekili aday adayı olduğunu duyurdu. Genç aday adayı Çiçek, gazetemize adaylığı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Çiçek,“Milli ve manevi değerimizin yaşaması ve yaşatılmasının güvencesi, ülkemizin ve milletimizin birlik, beraberlik ve huzurunun teminatı olan, inançlı, ahlaklı, dürüst, faziletli, ilim ve irfan sahibi bilge lider Dr. Devlet Bahçeli Bey’in çizdiği yolda davamıza faydalı olmak için kadim şehir Elazığ’dan Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili aday adayı olduğumu belirtmek istiyorum” diye konuştu.

Milletvekili olması halinde halkın içerisinde yer alacağını ifade eden Çiçek, “Milletvekili seçildiğim takdirde halkımızla iç içe olacağım. Ülkeme, devletime ve milletime en iyi şekilde hizmet etmek için aday adayı oldum. Ülkücü harekete hizmet etmiş olan Raif Çiçek’in oğlu, Arif Çiçek ve Nihat Çiçek’in yeğeni olarak büyüklerimin ve genel başkanımız Devlet Bahçeli’nin yolunda ilerlemek istiyorum” dedi.

 

MUSTAFA BAHADIR ÇİÇEK KİMDİR?

1988 yılında Elazığ’da doğdu. İlk, ortaokul ve lise eğitimini Elazığ’da tamamladı. 2004 yılında İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi Bölümü'nden mezun oldu. Beykent Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler bölümünde yüksek lisans yapıyor.

Geçmiş yıllarda, İstanbul Ülkü Ocakları İl Başkan Yardımcılığı, Beşiktaş Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı görevlerinde bulundu. “Mustafa Bahadır Çiçek Yemek Hizmetleri” firmasının sahibi olan Çiçek, Aile şirketi ile Türkiye genelinde 150, Elazığ’da 90 kişi istihdam ediyor.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.