Miniklerde İl Özel İdarespor Şampiyon

EASKF tarafından bir ilke imza atılarak 2017-2018 Futbol Sezonu U12 Minikler Liginde şampiyon olan sporcuların ailelerine kupa ve madalya takdiminde bulunuldu.

Miniklerde İl Özel İdarespor Şampiyon
Spor

2017-2018 Futbol Sezonu U12 Minikler Ligi Müsabakaları tamamlandı. 5 Takımın mücadele ettiği ligde şampiyon İl Özel İdarespor oldu…
5 hafta süren ve tek devreli lig usulü yarı sahada oynatılan müsabakalarda İl Özel İdarespor İl Birincisi olurken, Elazığspor ikinci, ElazizBelediyespor üçüncü, Yolspor dördüncü ve Galatakentspor ise sezonu beşinci sırada tamamladı. 
U12 Müsabakaları’nda dereceye giren takımlar düzenlenen törenle kupa ve madalyalarına kavuştular.  Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Fedarasyonu tarafından bu sene bir ilk imza atılarak 2017-2018 Futbol Sezonu U12 Minikler Liginde şampiyon olan sporcuların ailelerine kupa ve madalya takdiminde bulunuldu…
İl Özel İdare Spor Kompleksinde düzenlenen programa Futbol İl Temsilcisi Mustafa GÜR, Federasyon Başkan Vekili İbrahim YALINIZ, T.Y. Elazığspor Genel Koordinatörü Mehmet KAPLAN, Kulüplerin Teknik Heyetleri İle Sporcuların Velileri Katıldılar.
Turnuvayla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Elazığ Futbol İl Tertip Komitesi Başkanı Mustafa Gür katılımcılara teşekkür ederek; Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olarak U12 Ligine katılanGalatakent Spor Kulübümüzü, Yol Spor Kulübümüzü, Elaziz Belediye Spor Kulübümüzü, T.Y. Elazığspor Kulübümüzü ve şampiyon olan İl Özel İdare Spor Kulübümüzü tebrik eder; altyapı ve geleceğe hizmet noktasında başarılarının devamını dileriz.” dedi. 
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.