Miniklerden Müdür Bağlıtaş'a Ziyaret

Şahinkaya Anaokulu’nun Minik Öğrencilerinden Müdür Bağlıtaş’a Ziyaret.

Miniklerden Müdür Bağlıtaş a Ziyaret
Eğitim

Şahinkaya Anaokulu’nun Minik Öğrencilerinden Müdür Bağlıtaş’a Ziyaret.

İlköğretim Haftası Kutlamaları çerçevesinde Şahinkaya Anaokulu Müdürü Tuba Zülfiye BİLİCİ ve Anasınıfı öğretmeni Betül SOYLU minim öğrencileri ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Bağlıtaş’ı makamında ziyaret ettiler.

Kendisini ziyarete gelen minik öğrenciler ile özel olarak ilgilenen ve uzun süre sohbet eden Müdür BAĞLITAŞ, keyifli sohbetin ardından öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Anaokulu öğrencilerinin ziyaretinden büyük bir mutluluk duyduğunu ve keyif aldığını ifade eden Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ, eğitim yöneticileri olarak bizim en büyük mutluluğumuz çocuklarımızın tebessüm eden yüzlerini görmek, sevinç ve başarılarına tanık olmaktır dedi.

Müdür BAĞLITAŞ ziyaret nedeni ile yeni eğitim öğretim yılının tüm öğrenci, öğretmen, veli ve hemşerilerimize tekrar hayırlı olmasını dileyerek minik öğrencilerimizi hediyeleri ile birlikte makamından uğurladı.

  • Etiketler

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.