Muay Thai Turnuvası başlıyor!..

İlk kez ilimiz ev sahipliğinde gerçekleştirileve turnuvada 35  okuldan 60 sporcu ringe çıkacak…

Muay Thai Turnuvası başlıyor
Spor

Elazığ'da okul sporları bütün hızıyla devam ediyor… Bu kapsamda son yıllarda ilimizde gelişim gösteren Muay Thai branşını kapsayan bir organizasyon gerçekleştirilecek. İlk kez ilimizde 35  okuldan 60 sporcunun katıldığı Küçükler, Yıldızlar Ve Gençler Muay Thai Turnuvasında sporcular ringe çıkacak.
Dereceye Girenler Mersin'de İlimizi Temsil Edecek
Organizasyon saat 11:00'de Yakup kılıç Spor Salonu'nda başlayacak. Turnuvada derece elde eden sporcular, 22 ile 28 Mayıs tarihleri arasında Mersin'de düzenlenecek Türkiye Şampiyonası'na katılacak ve Elazığ'ı temsil edecek.
Koçgündüz; “Elazığ'da Muay Thai büyük kitlelere yayılmaya devam ediyor”
Organizasyonla ilgili bilgiler veren Muay Thai İl Temsilcisi İlhami Koçgündüz; “Elazığ'da Muay Thai büyük kitlelere yayılmaya devam ediyor. Pazartesi günü ilimizde ilk kez düzenlenecek olan okullar arası Muay Thai turnuvası da bunun bir göstergesi. Organizasyona 35'e yakın okuldan 60'tan fazla sporcumuz katılacak. Baskil, Keban ve Kovancılar gibi ilçelerimizden de sporcular katılacak bu turnuvaya. Bu branşımızı ilçelerimize yaymaya devam ediyoruz. Giderek de sporcu potansiyelimizi arttırıyoruz. Lisanslı sporcularımız da artıyor. Elazığ'da düzenlenecek bu organizasyon da bir ilk olacak. Bu turnuvayı izlemek isteyen vatandaşlarımız saat 11:00'den itibaren Yakup Kılıç Spor Salonu'na gelebilirler.”diye konuştu.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.