Murat Öz'e AK Parti'de Yeni Görev

AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanı Murat Öz, Genel Merkez Gençlik Kolları Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyeliğine seçildi.

Murat Öz e AK Parti de Yeni Görev
Elazığ Güncel

AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanı Murat Öz, Genel Merkez Gençlik Kolları Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyeliğine seçildi.
AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi gerçekleştirildi. AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı kongrede; AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanı Murat Öz, Gençlik Kolları MKYK üyeliğine seçildi. 
Murat Öz yaptığı açıklamada, “Adalet ve Kalkınma Partisi sadece Türkiye’nin değil Dünyanın da en büyük hareketlerinden birisidir. 5 yıl bu çatı altında bulunmak, bu aziz şehre hizmet etmek benim için şereflerin en büyüğüdür. Her saniyesinden onur duyduğum İl başkanlığı yaptığım sürece hep taşın altına elini koymaya yöneldim. İstişarenin bereket getirdiğine, birlikte büyük başarılara imza atılacağına inanarak görev süremde çalıştım. Teşkilatın önemini hep önceledim. Yeni görevimizin şehrimize, partimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.