‘Nereye elimizi atsak elimizde kalıyor’

Elazığspor Başkanı Hacı Murat Yümlü,Başkan Mücahit Yanılmaz’la, transferin önünde büyük engel teşkil eden transfer tahtasının açılması konusunda görüşeceklerini söyledi…

Nereye elimizi atsak elimizde kalıyor
Spor

Elazığspor Başkanı Hacı Murat Yümlü, transfer tahtasını açtıkları taktirde, dış transferde anlaştıkları futbolculara imza attıracaklarını, ancak transfer tahtasının şu an için büyük bir engel olduğunu söyledi…
Transfer tahtasının kapalı olmasından dolayı dış transferde anlaştıkları futbolculara imza attıramadıklarını ifade eden Yümlü, bu futbolculara lisans çıkaramadıklarını belirtti.
Dış transfer çalışmaları kapsamında Bursaspor'dan Merter Yüce, Boluspordan Özgür İleri, Adana Demirspor'dan Yiğitcan Erdoğan, Trabzonspor'dan Ramazan Övüç, Konyaspor'dan Halil İbrahim Pekşen, Giresunspor'dan Murat Gürbüzerol, Göztepe'den FamoussaKone, LudogoretsRazgrad'danJuninhoQuixada ile prensipte anlaşmaya vardıklarını bildiren Yümlü, transfer tahtasının açılması halinde bu futbolcuların da sözleşme imzalamaya hazır olduklarını kaydetti. 
Kulübün borçlarından dolayı nereye elimizi atsak elimizde kalıyor diyen Yümlü, kamp yapacak durumda değiliz, oteller alacaklarını istiyor. Spor malzemeleri firmalarına borçlar ödenmemiş forma alamıyoruz dedi.
Başkan Yümlü, “Eski futbolcularımızla da görüşme halindeyim. Elazığspor'un zarar görmemesi ve lige kötü bir başlangıç yapmamak için eski futbolcuları tekrar takıma kazandırmaya çalışıyoruz. İnşallah bu sıkıntıları hayırlısıyla atlatırız." ifadelerini kullandı.
Elazığ’a gelmesi beklenen ve Elazığ Belediye Bşakanı Mücahit Yanılmaz’la görüşecek olan Yümlü, transfer tahtası konusunda ve verilen sözlerin yerine getirilmemesi halinde hafta içinde Elazığ’a gelerek, basın toplantısı düzenleyeceğini çok önemli açıklamalar yapacağını söyledi.
 

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 2

  • Alper | 11 Temmuz 2018 19:30

    Sen nasıl başkansin,belediyeden.m.vekillerinden ne işin var.Gozun kesmiyorsa ne diye aday oldun

  • resul | 10 Temmuz 2018 14:47

    elazığspor düşürülsün yerine amatör bir klüp bulunup destek verilsin . bu kadar yaygaraya gündem oluşturmaya paraya yazık . elazığspor artık şehrin marka değeri olmaktan çıkmış siyaset aracı olarak kullanılan bir malzeme haline gelmiş ve bu aziz şehire fayda yerine zarar vermeye başlamıştır.bu memleketin daha önemli değerleri ve markalarının ön plana çıkmasını boş muhabbetlerle etkilemiş.şehrin gerekli ihtiyaç ve beklediği hizmetleri gündeme taşımasına engel olmuştur.

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.