Öğrencilerin yaptığı maketler gerçeğini aratmadı

Malatya Final Okulları Ortaokul öğrencileri dünyaca ünlü mimari yapıtların 3'lü boyutlu maketlerini sergiledi. Öğrenciler, eserlerini Türkçe değil de İngilizce sunmayı tercih etti.

Öğrencilerin yaptığı maketler gerçeğini aratmadı
Malatya
Malatya Final Okulları Ortaokul öğrencileri dünyaca ünlü mimari yapıtların 3’lü boyutlu maketlerini sergiledi. Öğrenciler, eserlerini Türkçe değil de İngilizce sunmayı tercih etti.

Malatya Final Okulları Ortaokul öğrencileri dünyaca ünlü mimari yapıtların 3 boyutlu maketlerini yaptı. Gerçeğini aratmayan el emeği maketlerini okulda sergileyen öğrenciler, eserlerinin İngilizce sunumunu da gerçekleştirdi. Final Okulları İngilizce Öğretmeni Özge Kılıç Açıkgöz “Çocuklarımız dünyaca ünlü mimari yapıtların İngilizce sunumlarını gerçekleştirdiler. Çok güzel bir çalışma oldu, hepsinin ellerine sağlık teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.