Oktay Derelioğlu ile anlaşma sağlanamadı

Elazığspor’un prensip anlaşması sağladığı Oktay Derelioğlu’nun, Başkan Adayı Hacı Murat Yümlü’nün tavırları nedeniyle anlaşmadan vazgeçtiği iddia edildi.

Oktay Derelioğlu ile anlaşma sağlanamadı
Spor

Bordo-Beyazlı ekibimizde Soner Tolungüç’ün ardından prensipte anlaşmaya varılan bir başka isim Oktay Derelioğlu’ndan da vazgeçildi.
Teknik Direktör arayışlarını İstanbul’da sürdüren Elazığspor Başkan Adayı Hacı Murat Yümlü’nün prensip anlaşması sağladığı Oktay Derelioğlu, anlaşmadan vazgeçti.
Alınan bilgilere göre, gündemde yer alan Osman Özköylü, Sefer Yılmaz, Soner Tolungüç ve Mustafa Sarıgül gibi isimlerle görüşüldükten sonra Oktay Derelioğlu ile prensip anlaşmasına varılıp iş imza aşamasına kadar gelirken, dün akşam Derelioğlu’nun anlaşmadan vazgeçtiği öğrenildi.
Alınan bilgilere göre Radyospor programıcısı Salim Manav’a konuşan Derelioğlu, “Elazığspor’la prensipte anlaşma sağladık fakat imza aşamasında transfer tıkandı. Bunun sebebi ise; başkan Hacı Murat Yümlü’nün tutumunu beğenmedim” ifadelerini kullandı.
 

Yümlü’den sert tepki…
Genç Teknik Adamın bu açıklamasına Başkan Adayı Hacı Murat Yümlü’den sert tepki geldi. Oldu mu şimdi Oktay Derelioğlu başlığı ile bir bildiri paylaşan Yümlü, “Ulusal basına ben Elazığspor ile anlaşmaktan vazgeçtim başkanın tutarsızlığından dolayı diye demeçler veriyorsun. Seninle ve bir kaç hoca ile görüştük seninle görüştüğümüz de şartlarını sundun başkan Hacı Murat Yümlü de şartlarını sundu arada kaydadeğer fark vardı selamlaştık ve masadan kalktık. İki gün sonra aradın başkan ben para istemiyorum kendimi ispatlayıp İngiltere'de takım çalıştırmak istiyorum dedin, bana yol aç başkan dedin. Başkan Yümlü görüştüğümüz temas halinde olduğumuz hocalar var görüşüyorum Elazığspor için hangisi faydalı olacaksa onu bulmak için görüşüyorum ve değerlendiriyorum dedi. İsim vererek söylüyorum Samet Aybaba aradı, daha doğrusu arattın. Anadolu yakasındayım istediğiniz yere gelirim dedin. Başkandan randevu alamayınca akşamüstü çıkıp yalan yanlış demeçler veriyorsun. Olmadı Oktay Derelioğlu” ifadelerine yer verdi.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.