Olağanüstü Genel Kurul ne zaman?

Elazığspor Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Ballıca prosedürü takip ettiklerini ve en geç yarın kongre kararı alacaklarını söyledi…

Olağanüstü Genel Kurul ne zaman
Spor

Mehmet Parlakyıldız yönetiminden istifa etmeyen üyelerden Ahmet Ballıca “Prosedürü takip ediyoruz. Bugün yetişirse bugün, olmazsa en geç yarın kongre tarihi belli olacak. Hemen kararı alarak ya arife gününe ya da bayramın hemen sonrasına yetiştirmeye çalışıypruz.”dedi.
Sedat Karataş başkanlığında da yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulunan Ahmet Ballıca ve Tolga Gecekuşu, henüz istifa etmedi. İstifa etmemelerinin nedeni ise TY Elazığspor Kulübü’nde kayyum sürecini yaşamaması ve en kısa sürede temsilcimizi Olağanüstü Genel Kurul’a taşımak…
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ahmet Ballıca; “İstifa etmeyen isimler ben ve Tolga Gecekuşu… Temsilcimizin en kısa sürede kongreye gitmesi adına gün boyunca Kulüp Müdürü Akif Kıraç ile de birlikte çalışmalarımızı yaptık ve devam ediyoruz. Prosedürü takip ediyoruz. Bugün yetişirse bugün, olmazsa en geç yarın kongre tarihi belli olacak. Fazla da bir şey kalmadı. Hemen kararı alarak ya arife gününe ya da bayramın hemen sonrasına yetiştirmeye çalışıyoruz.”dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.