Perilerde yeni sezon planlanması

İl Özel İdare Kadın Basketbol Takımı Şube Sorumlusu Vedat Demirbağöncelikli olarak takımda kalacak ve gidecek sporcuları belirleyeceklerini ifade etti.

Perilerde yeni sezon planlanması
Spor

İl Özel İdare Kadın Basketbol Takımı Şube Sorumlusu Vedat Demirbağ, yeni sezonun planlamasını yapacaklarını söyledi…
Türkiye Kadınlar Basketbol 1.Liginde mücadele eden ve geride kalan sezonu çeyrek final oynayarak tamamlayan İl Özel İdarede yeni sezon planlaması için çalışmalar başlayacak.
Basketbol Şube Sorumlusu Vedat Demirbağ spor servisimize yaptığı açıklamalarda geride kalan sezonu başarılı bir şekilde tamamladıklarını ve her geçen sezon çıtayı yükselttiklerini söyledi. Yeni sezonun Eylül ayında başlayacağını ifade eden Vedat Demirbağ, sezona Türkiye Kupası müsabakaları ile başlayacaklarını ifade etti.
Yeni sezon planlaması ve yapılanması ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan İl Özel İdare Kadın Basketbol Takımı Şube Sorumlusu Vedat Demirbağ, yönetim toplantısı yaparak yol haritalarını çizeceklerini söyledi. Oyuncuların ve hocanın sözleşmelerinin sona erdiğini belirten Demirbağ, öncelikle takımda kalacak ve gidecek sporcuları belirleyeceklerini ifade etti.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.