Polat Genel Başkanı için imza attı

İyi Parti Erzurum Milletvekili aday adayı Cezmi Polat, memleketi Erzurum'da İl Seçim Kuruluna giderek İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Cumhurbaşkanlığı adaylığı için imza attı.

Polat Genel Başkanı için imza attı
Erzurum
İyi Parti Erzurum Milletvekili aday adayı Cezmi Polat, memleketi Erzurum’da İl Seçim Kuruluna giderek İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Cumhurbaşkanlığı adaylığı için imza attı.

Önceki gün akşam saatlerinde beraberinde ki partililerle birlikte İl Seçim Kurulu’na giden Erzurum Milletvekili aday adayı Cezmi Polat, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Cumhurbaşkanlığı adaylığı için doldurduğu dilekçeyi Seçim Kurulu yetkililerine teslim ederek imza attı.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı olacağına kalpten inandıklarını belirten Cezmi Polat, “Ülkemize istikrar ve huzur İyi Parti ile gelecek” dedi.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.