Polis Adaylarına Ücretsiz Pomem Kursu

Polis adayları, POMEM sınavlarına Elazığ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile F.A.Çişbirliğinde açılan ücretsiz spor özel yetenek kurslarında hazırlanıyor.

Polis Adaylarına Ücretsiz Pomem Kursu
Spor

Elazığ Gençlik Hizmetleri tarafından 23. dönem POMEM adaylarına, 2 ay boyunca ücretsiz olarak eğitim verileceği belirtildi…
Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan F.A.Ç POMEM Hazırlık Kursu Antrenörü Fatih Ahmet Çakar; “2 Ağustos’ta başlayan ve 2 Ekim’de sona erecek olan 23. Dönem POMEM adaylarına ücretsiz olarak her türlü imkanı vererek, malzemenin en iyisini kullanarak, fotosel dahil bütün antrenman bazında bunları gerçekleştirmiş olacağız.”dedi.
Acar; “Gençlerimiz hem şehirlerine hem ülkelerine faydalı olsunlar.”
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Müdürü Sedat Acar da ilimizin gençlerinin ülkemize faydalı olabilmeleri adına her türlü çalışma içerisinde olduklarını dile getirirken; “Bizim zaten varlık sebebimiz tesislerin varlık sebebi ilimiz gençliğine yapabileceğimizin en üst düzeyde yapmamız gereken ne ise onu yapmamız. Bana geldikleri zaman da Türkiye’de yanlış değilsem 2 ilde yapıldı, böyle hayırlı bir hizmetin olabileceğini, ücretsiz olması karşılığında ben her konuda destek olacağımı söyledim. Yeter ki ilimizin, gençleri çocukları iyi noktalarda, iyi yerler kazansınlar, iyi noktalara gelsinler. Hem şehirlerine hem ülkelerine faydalı olsunlar. Zaten sporun başındaki insanı sporun adına yapılacak her şeyde de geri durmamız mümkün değildi. Ben hocamı eskiden beri tanıyorum. Gayretini ok iyi biliyorum. Sadece POMEM’le ilgilenmiyor tabi Elazığspor okullarıyla da, Futbol Okullarında da antrenörlük yaptığı için oranın kurucularından bu işi başlatanlardan bir arkadaş. Yıllardır sporun içerisinde olan bir insan olduğu için hiç tereddüt etmedik. Bugün buradaki gençleri görünce de biraz daha sevindim. Umuyorum onların sayıları da artar, beraberinde gençlerle sohbet ettiğimde de söyledim, inşallah arzu ettikleri yerleri, okulları kazanırlar. Çünkü hem ön lisans, lisans ve bekçilikte dahil arkadaşlarımız hazırlık yapıyorlar bu POMEM kursuyla beraber. Umuyorum gönüllerine göre uygun yerleri de kazanmış olurlar. Bu çorbada bizim de az da olsa bir katkımız, bir tutumuz olursa ne mutlu bize.”ifadelerinde bulundu. 
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.