PTT'den Anneler Günü'ne özel indirim

PTT Genel Müdürlüğü her sene olduğu gibi bu yılda Anneler Günü'ne özel 7-8-9-10 ve 11 Mayıs tarihleri arasında gönderilecek olan kargo ve kuryelerde yüzde 25 indirim uygulayacağını duyurdu.

PTT  39den Anneler Günü  39ne özel indirim
Diyarbakır
PTT Genel Müdürlüğü her sene olduğu gibi bu yılda Anneler Günü’ne özel 7-8-9-10 ve 11 Mayıs tarihleri arasında gönderilecek olan kargo ve kuryelerde yüzde 25 indirim uygulayacağını duyurdu.

Diyarbakır PTT Başmüdürü Mevlüt Demirkıran, “PTT olarak hayatın her alanında vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz, tüm özel gün ve bayramlarda olduğu gibi Anneler Günü’nden önceki 5 iş günü kargo ve kurye gönderilerinde yüzde 25 indirim uygulanacaktır. Kargoda yapılan indirimin yanı sıra Anneler Günü münasebetiyle, okullarda çocuklarımıza ücretsiz mektup zarfı ve kağıdı dağıtıyoruz. Ayrıca yine PTT’nin ücretsiz olarak verdiği ‘PeTTe’ oyunlarını da yavrularımıza dağıtıyoruz. Bu vesileyle tüm annelerimizin anneler gününü en içten duygularımla kutluyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.