Rahavi Kifoueti ve Soner Şahin görüşme odasına

Tetiş Yapı Elazığspor Kulüp Basın Sözcüsü Erhan Eren Kurnaz, Rahavi Kifoueti ve Kaleci Soner Şahin’i görüşmeye davet ettiklerini söyledi.

Rahavi Kifoueti ve Soner Şahin görüşme odasına
Spor

Tetiş Yapı Elazığspor’da transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. İç transferde son olarak sözleşmeleri biten Orhan Şam ve Kadir Bekmezci ile yeniden anlaşan bordo-beyazlı temsilcimiz şimdi de gözünü kaleye çevirdi. 
Dış transferde Günay Güvenç, Eray İşcan ve Kurtuluş Yurt gibi önemli file bekçilerini gündemine alan fakat istenilen rakamların fazla olması nedeni ile bu isimlerin transferini askıya alan bordo-beyazlı temsilcimizde gözler yeniden Soner Şahin’e çevrildi.
Kaleye takviye yapacak olan ve tecrübeli bir ismi renklerine bağlamak isteyen TY Elazığspor yönetimi, kulübün içinde bulunduğu şartları da göz önüne alarak geçtiğimiz sezon sonu takımdan ayrılan Soner Şahin’i yeniden Elazığ’a çağırdı. Yine dış transferde prensip anlaşmasına varılan Rahavi Kifoueti de bugün Elazığ’a gelerek futbol komitesi ile görüşecek.
Kurnaz; “Soner Elazığ’ı bilen birisi…”
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Elazığspor Kulüp Basın Sözcüsü Erhan Eren Kurnaz, Soner Şahin ve Rahavi Kifoueti ile görüşeceklerini ve sonuç alınması halinde mukavele yapacaklarını ifade etti. Ülke şartları ve Elazığspor’un da içinde bulunduğu durumu göz önüne alarak hareket ettiklerini ifade eden Kurnaz, Soner Şahin’in Elazığ’ı bilen ve bu takımın formasını geçtiğimiz yıl giymiş olmasının kendileri açısından avantaj olduğunu hatırlatarak öncelikli transfer hamlelerinin bu olduğunu ifade etti.
Bugün Elazığ’a gelerek futbol komitesi ile görüşecek olan tecrübeli file bekçisi Soner Şahin hatırlanacağı üzere, Elazığspor’un ekonomik sorunlar yaşadığı ve yönetimsel anlamda belirsizliklerin baş gösterdiği dönemde yaptığı açıklama ile çağrı gelmesi halinde yeniden takıma katılabileceğini söylemişti.
Jasmin Trtovac transferi yüksek maliyet nedeniyle olmadı…
Öte yandan daha önce gündeme gelen ve prensipte anlaşıldığı öne sürülen Jasmin Trtovac transferinden ise şimdilik vazgeçtiklerini ifade etti. Yugoslav futbolcunun transferde büyük rakamlar telafuz etmesi üzerine bu transferi askıya aldıklarını belirten Kurnaz, alternatif isimler üzerinde ise çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.