Sabah kuvvet, akşam çift kale

Bordo-Beyazlı Temsilcimiz yeni sezon hazırlıklarını günde çift idman yaparak sürdürüyor…

Sabah kuvvet  akşam çift kale
Spor

2018-2019 Futbol sezonunda Spor Toto 1.Ligde mücadele edecek olan Bordo-Beyazlı temsilcimiz Tetiş Yapı Elazığspor, yeni sezon hazırlıkları kapsamında günü yine çift çalışma yaparak tamamladı…
Ön hazırlık çalışmalarına 29 Haziran Cuma günü başlayan ve o tarihten itibaren hazırlıklarına yoğun bir şekilde sürdüren temsilcimizde  bordo-beyazlı oyuncular yine çift antrenman yaptılar. 
Elazığspor Tesislerinde Sabah 08:30’da yapılan ve yaklaşık 70 Dakika süren günün ilk çalışmasında kuvvet ve çabukluk çalışmasına tabi tutulan bordo-beyazlılar akşam 18.30’da yapılan idmanda ise teknik-taktik ağırlıklı bir çalışma yaptılar.
Teknik Direktör Orhan Kaynak ve yardımcı Antrenörler Gökhan Kaynak, Erdal Yörük, İlhan Aydın, Muammer Sürmeli ve Kaleci Antrenörü Murat Akarsu nezaretinde yapılan çalışmaya tüm futbolcular katıldılar. Temsilcimiz Elazığspor yapacağı çift antrenmanla yeni sezon hazırlıklarını sürdürecek.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.