“Sağlıklı Bir Yaşam İçin Bisikletini Al Gel” etkinliği

Fırat Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü öğrencileri etkinlikle, spor için farkındalık oluşturmaya çalıştılar. 

Sağlıklı Bir Yaşam İçin Bisikletini Al Gel etkinliği
Spor

Fırat Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü öğrencileri Herkes İçin Spor Federasyonu İl Temsilciliği ortaklığı ile “Sağlıklı Bir Yaşam İçin Bisikletini Al Gel” etkinliği düzenlediler. Organizasyona yoğun bir katılım gerçekleşirken, katılımcılar spor yapmanın yanı sıra Elazığ’ın tarihi ve turistik bölgesi olan Harput’taki kültürel mekanları gezdiler.
FÜ Spor Bilimleri Fakültesi Bölümü öğrencilerinden Muhammet Yasin Çiçek, Burak Timur, Bilal Keleş ve Abdullah Tatar, farkındalık oluşturmak için bisiklet sürüşü etkinliği düzenlediklerini dile getirdiler.  Öğrenciler, rekreasyon yönetimi ve organizasyonu dersi kapsamında da Doç. Dr. Mikail Tel koordinatörlüğündeki organizasyonun amaca ulaştığını ve herkesi spor yapmaya davet ettiklerini ifade ettiler. Öte yandan bisiklet sürüşüne katılan sporcular Harput Kalesi’nin önünde; “Herkes İçin Spor Elazığ” sloganı eşliğinde bir video çektiler.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.