Şampiyona malzeme yardımı

Türkiye’nin en iyi 8 takımı arasına adını yazdıran Seyda Molla Bahri İmam Hatip Ortaokulu Futbol Takımına, ayakkabı ve eşofman yardımında bulunuldu.

Şampiyona malzeme yardımı
Spor

Türkiye’nin en iyi 8 futbol takımı arasına adını yazdıran Seyda Molla Bahri İmam Hatip Ortaokulu Futbol Takımı, hatırlanacağı üzere 9 Mayıs Çarşamba günü Aydın’da düzenlenen Türkiye Okullararası Yıldızlar Futbol Finalleri’nde ilimizi temsil etmeye hak kazandı. 7 Mayıs Pazartesi günü bu turnuvaya katılmak üzere yola çıkacak olan sporculara, Milli Eğitim İl Müdürlüğü ve Mustafa Kemal Ortaokulu tarafından yardımda bulunuldu. Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gençlere ayakkabı hediye edilirken, Mustafa Kemal Ortaokulu tarafından da eşofman sorunu çözüldü. Edinilen bilgilere göre bu ortaokul, Türkiye finallerinde ilimizi temsil edecek olan ekibe eşofman takımları hediye etti.
 

  • Etiketler

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.