Şampiyon’dan Gürtürk’e ziyaret

Türkiye Finallerine Kalan Avukat İbrahim Gök Ortaokulu Hentbol Takımı Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK’ü ziyaret ettiler…

Şampiyondan Gürtürke ziyaret
Spor

İlk olarak il birincisi olan daha sonra Erzincan’da düzenlenen Bölge Müsabakalarında şampiyon olarak Yıldız Erkekler Kategorisinde ilimizi Türkiye Finallerinde temsil edecek Avukat İbrahim Gök Ortaokulu Hentbol Takımısporcu öğrencileriMilli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk tarafından kabul edildiler
Okul Müdürü Ayhan Geçmez, Uzman Öğretmen Fethi Aydın ve Antrenör Aziz Karakaya’nın eşliğinde İl Müdürü Gürtürk’ü ziyaret eden sporcu öğrenciler çalışmalar ile ilgili bilgi verdiler.
Ziyarette konuşan Müdür Gürtürk spor yapmanın akademik başarıyı engellemediğini ifade ederek;
“Öğrencilerimizle sohbetimizde hepsinin derslerinin iyi olduğunu öğrendim. Avukat İbrahim Gök İlkokulundan bir çok öğrencinin de hentbol oynayarak Spor Akademisine gittiğini ve başarılı olduğunu öğrendim. Demek ki sporun dersler üzerine olumsuz bir etkisi yok, aksine dersteki başarıyı arttıran motive eden bir etkinlik.Çocuklarımız bugüne kadar iyi işler yaparak finallere kadar yükselmişler, ben Ordu’da yapılacak olan finallerde çocuklarımıza başarılar diliyorum” dedi.
Müdür GÜRTÜRK daha sonra öğrencilere kitap hediye ederek toplu fotoğraf çektirdi.
 

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!


  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.