Sarılı Köyü’nün yolu yapılacak 

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, köy halkı tarafından yapılması talep edilen yol üzerinde incelemelerde bulundu, yolun yapılacağı müjdesini verdi.

Sarılı Köyünün yolu yapılacak
Elazığ Güncel

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, merkeze bağlı Sarılı Köyü’nü ziyaret ederek köy halkı ile bir araya geldi. Sorun ve talepleri yerinde dinlemek için Sarılı Köyü’ne ziyaret gerçekleştiren Vali Kaldırım, köy girişinde vatandaşlar tarafından karşılandı. 
Muhtarlık binasında Sarılı Köyü’ne özel ekşili ekmek ikramının ardından köy sakinlerinden Pembe Eraslan’ın evine de konuk olan Vali Kaldırım, daha sonra köy halkı ve ilgili kurum müdürleri ile beraber köyde denetlemelerde bulundu. 
Minaresi taştan yapılan tarihi köy camisini ziyaretten sonra köy halkı tarafından yapılması talep edilen yol üzerinde incelemelerde de bulunan Vali Kaldırım, yolun yapılacağı müjdesini verdi.
Vali Kaldırım’a Sarılı Köyü ziyaretinde İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu’da eşlik etti.

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • aaa | 09 Kasım 2018 11:08

    HAYIRLI OLSUN

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.