Şehit İlhanlar kaos ortamına döndü

Trafik gerginliğinin hiç eksilmediği Elazığ Şehit İlhanlar Caddesi kaos ortamına döndü. 

Cadde üzerinde bulunan bir mağazadan alış veriş yapmak isteyen bir şahıs aracını caddeye gelişigüzel park etti. Bölgede devriye gezen zabıta ekipleri şahsı uyarınca gerginlik mağaza yetkilisinin de araya girmesiyle daha da büyüdü. 
Zabıta ekiplerinin uyarılarını dikkate almayan alış veriş yapmak isteyen şahıs kendini ‘Ben polisim’ diyerek savunmaya geçince bölgede bulunan farklı bir polis olaya müdahale etmek istedi. Trafik sorununu çözmek amacıyla başlayan gerginlik, şahıs, polis ve zabıta arasında emir komuta yarışına dönüştü. Trafiğin tamamen kilitlendiği dakikalarda sorunu çözmek isteyen mağaza yetkilisi karmaşanın arasına girmeye çalıştı ancak başarılı olamadı. 
Gerginlik yatıştırılamayınca bölgeye ekip istendi. Polis olduğunu iddia eden şahıs aracına binerek olay yerinden uzaklaştı. Olay yerine gelen ekip gerginliğe dahil olanları gözaltına aldı.

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz


Yorumlar / 1

  • Hükmü Bey | 19 Ekim 2018 11:59

    Şimdi şöyle birşey var. Muhattap olduğun sorun yaşadoğon kişi polis yta da asker ise sen haklıysan bile haksızsın. Ülkemde adalet ortamı bittiği için o an gelen ekip ne derse o . Emniyet kemeri takmayanlara cezalar o biçim yazılıyor; fakat dikkat edin il merkezinde kemer takan kaç ekip arabası var sıfır...... Özellikle yabancı plakalı araç gördüğümde olumsuz bir davranışta direk sürücüsüne bakıyorum Elazığ insanının tpine benziyor mu diye. Benzemiyorsa allahından bul diyorum; çünkü biliyorum suçlu ben çıkarım bu kadar basit net anlaşılır temiz öz.

  • Ana Sayfa
  • Günışığı Gazetesi web sitesi, BETA aşamasındadır. Çok yakında tüm özellikleri ile sitemizi kullanabileceksiniz. Beta sürümde sadece haber ve köşe yazıları gibi içerik modülleri aktif edilmiştir.